ŻŁOBKI

Pozwalamy dzieciom

Placówki przyjazne muzycznie i sensorycznie

Dokumenty do pobrania

Udostępnij

Wiemy, że kochasz swoje dziecko najbardziej na świecie. Marzysz by rozwijało się w pełnej ciepła i bliskości atmosferze. Najlepiej przy Tobie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Masz swoje obowiązki, musisz wrócić do pracy.

Co z dzieckiem?

Gdzie będzie mu najlepiej przez te kilka godzin?

Ta myśl spędza sen z powiek wielu rodzicom.

Jak wybrać żłobek, który zastąpi na chwilę rodziców i nie będzie jedynie przechowalnią dzieci?

Oto kilka wartości, które odpowiedzą
na Twoje potrzeby

W żłobku Pozwalamy Dzieciom Twoje dziecko jest nasze. Kochamy je tak samo jak Ty, bo kochamy dzieci. To one są dla nas najważniejsze. Staramy się stworzyć im nie tylko drugi dom, ale także miejsce, w którym we wspólnocie maluchów będą się rozwijały znacznie szybciej.

IMG_4401_b
IMG_3970_b

Nasz patent na żłobek idealny? Otaczamy maluchy ciepłem i miłością – to pozwala im poczuć się dobrze nawet z dala od mamy i taty – a jednocześnie nie zapominamy o stałej stymulacji umysłów naszych milusińskich.

Nasze “ciocie” to osoby nie tylko z odpowiednim przygotowaniem do pracy z dziećmi, ale też stawiające na pierwszym miejscu rodzicielstwo bliskości, porozumienie bez przemocy oraz naukę samodzielnego jedzenia. Nie, niestraszne nam brudne dziecko :). Uwielbiamy za to patrzeć jak dzięki metodzie BLW dzieci z radością chcą próbować nowych smaków.

EOSR5142_b
EOSR6026_b

A właśnie jeśli chodzi o jedzenie… Twoje dziecko nie będzie u nas jadło słodkich płatków z mlekiem na śniadanie, a na podwieczorek nie dostanie batonika.

Stawiamy na zdrową, zbilansowaną dietę dostosowaną do etapu rozwoju małego człowieka. Wartościowe jedzenie uważamy za jeden z kluczowych elementów wspierania odporności dzieci.

Nie boimy się wychodzić z dziećmi na dwór. Nie straszne nam ubieranie maluchów.

Chcemy, by nawet najmniejsze dzieci miały okazję korzystać z zabaw i spacerów na świeżym powietrzu. Ułatwiają nam to nasze ogrody sensoryczne.

IMG_7862_b
EOSR6762_b

Pragniemy w dzieciach rozwijać miłość do natury, empatię, ale też odwagę. Z naszymi maluchami oprócz fantastycznej kadry psychologów, logopedów i pedagogów pracują również … zwierzęta! Tak! Od nich można się wiele nauczyć!

Współpracujemy z osobami profesjonalnie zajmującymi się dogoterapią, więc odwiedzają nas psy. Ale odwiedzają nas też lamy. Obecność zwierząt wśród dzieci pomaga przełamać lęk przed czworonogami i rozwija umiejętność okazywania emocji i uczuć.

Wiemy, że często rodzice obawiają się najbardziej o te najmniejsze dzieci, które nie potrafią jeszcze mówić. Dlatego stawiamy na komunikację między personelem a rodzicami. Możesz nas pytać o wszystko. Na wszystkie pytania odpowiemy, bo chcemy, by zarówno dzieci jak i rodzice czuli się u nas bezpieczenie.

Zajęcia, które proponujemy naszym żłobkowiczom to:

Zajęcia sensoplastyka

SENSOLPLASTYKA

Zajęcia plastyczne, które pobudzają u dziecka wszystkie zmysły.

Zajęcia multisensoryka

MULTISENSORYKA

Zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci, które stymulują wszystkie siedem zmysłów.

Zajęcia z angielskiego

ANGIELSKI

Zajęcia językowe prowadzone w formie zabawy, śpiewu i tańca.

Zajęcia ze śpiewu i rytmiki

ŚPIEW I RYTMIKA

Zajęcia, podczas których dzieci grają na instrumentach i dobrze się przy tym bawią.

Zajęcia taneczne

TANIEC

Na zajęciach z tańca uczymy dzieci prostych kroków tanecznych.

W naszym żłobku dzieci cały czas są pod opieką
wykwalifikowanej pielęgniarki i psychologa.

Nasze żłobki powstały dzięki wsparciu UE w ramach projektu „Żłobki przyjazne muzycznie i sensorycznie – 2 placówki Lublin i Łuków”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach regionalnego Programu operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

UE_kolor_trs